Co přinesla zimní přestávka

27.03.2014 14:06

Zbývají dva dny do startu jarní části I. B třídy skupiny C, do které vstoupí Horní Suchá zápasem doma s týmem TJ Internacionál Petrovice. Nabízíme vám shrnutí zimní přípravy Horní Suché. Více uvnitř článků.

Čtvrtý tým tabulky zahájil přípravu ihned v druhém týdnu nového roku, v úterý 7. ledna. Na fotbalisty Horní Suché čekaly tři měsíce tvrdé dřiny. Po čtyřech týdnech trénování změřili svěřenci trenéru Menouška a Zedníka své síly s prvním týmem v zimní přípravě s ČSAD Havířov a tento zápas vyhráli 1:0. Ve stejný den za týden sušané porazili hráče Těrlicka 4:1. V dalších dvou přípravných zápasech sušané prohráli s Baníkem Albrechticemi 1:3 a stejným výsledkem porazili hráče týmu Slovan Skalité. Předposlední zápas sehráli sušané opět na umělé trávě v Havířově, kde jim byl soupeřem tým Stonavy. Depos odehrál asi své nejlepší utkání v přípravě a tým Stonavy porazil 5:0. Ve své vlastní generálce přivítala Horní Suchá na umělé trávě v Havířově 15. března hráče Dolní Lutyně. Generálku naši hráči prohráli výsledkem 1:3.

Bilance v přípravě: 6 zápasů - 4 výhry, 2 prohry, skóre 15:8

admin-maro