Ani v Raškovicích se nepodařilo bodovat. Raškovice - Horní Suchá 1:0

30.08.2015 18:44

Ani ve třetím utkání naše mužstvo mužů nezískalo ani bod a prohrálo potřetí za sebou. Tentokrát prohrál náš tým na hřišti týmu TJ Pražmo - Raškovice těsně 1:0.

Ani ve třetím utkání naše mužstvo mužů nezískalo ani bod a prohrálo potřetí za sebou. Tentokrát prohrál náš tým na hřišti týmu TJ Pražmo - Raškovice těsně 1:0, když výsledku utkání rozhodla jediná branka z 8. minuty z kopáčky domácího Petra Kaňoka. Muži tak stále čekají jak na vstřelenou branku, tak na první bodový zisk.

TJ Pražmo-Raškovice - TJ Depos Horní Suchá 1:0 (1:0)

Branky: 8. Kaňok Petr, ŽK: 53. Škola Jiří, 61. Baran David, 87. Juřica Radek - 75. Chrobok Jan, 98. Pietrasz Jakub, Rozhodčí: Kubáček Vojtěch - Havlík Přemysl, Malchárek Zdeněk, Počet diváků: cca 140

TJ Pražmo - Raškovice: Platoš - Baran, Škola, Koláček, Musil - Maťaťa (57. Kacíř), Juřica, Zajac (78. Feike), Kaňok (71. Kučák) - Dušík (90. Škapa J.), Škapa R.. Trenér: Šindler David

TJ Depos Horní Suchá: Tvardík (46. Příleský) - Kubjat, Pietrasz, Ganaj D., Zima - Petík (82. Szelong), Čopák, Pócoš (29. Chrobok), Jašek (80. Jeziorský) - Baránek (46. Blaho), Příborský. Trenér: Bebenek Jaromír

admin-maro